Zo, insomnia heeft voor ons opzicht wel aardig uitgepakt. In de hoofd competitie lagen zowel equinox als omega er in de playoffs al uit we deden dus niet meer aan de knock outs. Echter heeft equinox in de annihilator wel de eerste prijs weten te behalen. Dus niet geheel met legen handen naar huis.
videos van de meesten gevechten zijn te vinden op youtube kanaal van dennis:
https://www.youtube.com/user/MetalSkullRobotics/videos
Het weekend er op tijdens de beetleweight champions, met orbit een 2e plaats behaalt wat ik totaal niet verwacht had aangezien dat ding zich zelf alle kanten op lanceert als hij in contct komt met een tegenstand. Gelukkig schakelt hij bij die klappen ook tegenstanders uit..

Bequinox piste net naast de pot met een 4e plaats helaas maar volgend jaar komen we zeker terug om een titel te verdedigen en nog hoger op te komen.
De nieuwe freesbank heeft ook weer wat vooruit gang geboekt afgelopen weekend. Het stalen frame is na bewerkt en het montage blok waar straks het stalen bed op komt is ook gemaakt. Volgende stap is het maken van een moer beugel zodat ik met de servo motor kan gaan spelen en kijken hoe dit gevaarte gaat bewegen.
stef